- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
1
Boston pokonał na wyjeździe Cleveland 111-108 w trzecim ich pojedynku i stan rywalizacji jest już tylko 2-1 dla Cavaliers.
1
@samueleto CAVS wygra, nie mam wątpliwości co do tego, zbyt mocny team aby zawieść , to faworyci do NBA, GSW nie jest tak równe jak Cavs w tym roku
4
@Publico No w sezonie zasadniczym, to nie bardzo Cavs byli równiejsi od GSW.
0
@samueleto Jako kibicowi GSW fajnie było mi o tym przeczytać rano, tak na pocieszenie po wczorajszym Realu.
0
@seb1291 No fakt, mieli momenty słabości, no ale przyznać trzeba że kolejny sezon na plus, szkoda Wizards, fajnie grali :(
0
@Publico Wiz ma czas. Dobra młoda drużyna, madry trener. Jak dalej będą szli tą drogą co w tym sezonie, to mogą być naprawdę mocni. Mam nadzieję na finał konferencji w ich wykonaniu w przyszłym roku.
0
@seb1291 A kto twoim zdaniem w tym sezonie w NBA najlepiej grał?
0
@DawidCule Ja zas na pocieszenie miałem zwycięstwo Szwedów w finale M.S w hokeju.
2
@Publico Ciężko powiedzieć, bo większość drużyn grała seriami. Był nawet moment, że Wizards i Heats grali fenomenalnie, ale wiadomo, że Cavs i Warriors nie chcieli się forsować przed playoffs. Najrówniej według mnie grali Spurs na zachodzie i Celtics na wschodzie. Ale nie chodzi o to, aby być najrówniejszym, ale o to by przy swojej nierówności trafić z topową formą na playoffs, albo nawet sam finał.
0
@seb1291 A jeśli chodzi o zawodników?
1
@Publico Westbrook i Harden szaleli ale nie lubię ich stylu. Wwstbrook jeszcze ujdzie, ale Harden i to jego wbieganie w rywali i szukanie wolnych. Nie lubię tego.
Thomas miał naprawdę dobry sezon. Antetokounmpo bardzo mi się podobał. Warriors bardziej rozłożyli grę na swoje gwiazdy. U Cavs typowo. Dwojka Lebron i Irving. Ja z racji, że lubię szybką i lekko wariacką koszykówkę, a poza tym jestem za Wizards to uwielbiam oglądać Walla.
Chciałbym jeszcze zobaczyc Davisa w lepszej drużynie bo ma potencjał na jednego z lepszych w NBA.
Oprócz tego wielu innych świetnych, ale to wiadomo. W końcu to NBA :)