- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
10
Teraz jak nic pryszczaty Henry jr trafi do realu ;) Obstawiam 90 + 5 mln (za przerwanie passy Buffona) i oczywiście absolutnie na pewno musi być taniej kupiony niż Brylancik ;)
8
@SinMistico Ale Brylanta to ty szanuj. ;)
6
@SinMistico A niech idzie. W realu i tak pierwszy skład z urzędu ma Coco kamerzysta, przez przyjaciół nazywany 'ciotą', czyli Karim Benzema.
0
@LinekPark Brylanta to zakopali ludzie Stefana, co grał na grzebieniu :) A konkretniej człowiek Małpa z ochrony i jego kompan :D
0
@SinMistico Dawno nie czytałem tak idiotycznych komentarzy, tego ostatniego w ogóle nie zrozumiałem.
Swój świat, swoje kredki i chyba brak jakiejkolwiek placówki kształcącej w okolicy.
1
@WS996 A ty kim ... jesteś?
3
@maniachp Widocznie nie masz poczucia humoru ;) Praktycznie większość komentarzy tutaj jest dla beki :)
2
@maniachp Jak nie ogladales Poranku Kojota to nie rozumiesz.
3
@LinekPark Ciekawe czy Cris do chłopaka również mówi "Dorian, majteczki !" ;)
A reżyserem kina akcji w realu jest Karim ;)
0
@SinMistico Przypadkiem oznaczyłem nie tę osobę, komentarz kierowałem do WS996.
Pozdro SinM
1
@SinMistico Nie, ale słyszy "Dzień dobry."
1
@maniachp Mam nadzieję, że wiesz już o co mi chodziło ;) A jak nie, to polecam obejrzeć film, warto :)
1
@WS996 Wystarczy odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie:
Polskie kino naście lat temu to było coś...
1
@LinekPark Filmy, które znam na pamięć... A teraz to durne komedie romantyczne z Karolakiem na każdym kroku...
1
@WS996 I ta przerwa u niego na fajkę... :/
Bo jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma _ we wsi!