- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
2
Polecam obejrzeć całość.Ciekawy temat,ale prowadząca to dramat.Podziwiam cierpliwość pana Zięby.
0
@norbi77 Boże! Zięba? To zwykły szarlatan nieznający się na medycynie.
0
@norbi77 Jerzy Zięba rzekomy inżynier, który uczy DYPLOMOWANYCH LEKARZY jak leczyć.
1
@sidzej Widzę,że jesteście tak samo kumaci jak prowadząca w tym programie.Gdzie jest napisane/powiedziane,że on leczy?Zięba PRZEDSTAWIA alternatywne metody leczenia.Zamiast masy antybiotyków można wyleczyć się naturalnymi środkami.
1
@norbi77 Tylko jakie on ma kompetencje żeby wypowiadać się w takich sprawach? Prowadził badania na reprezentatywnej próbce statystycznej ludzi żeby potwierdzić swoje tezy? Jakieś renomowane uczelnie albo pisma naukowe publikowały jego prace?
0
@norbi77 Ta pani sypmpatyczna, ale lubi czasem zasadzic. Przyklad, "Janusz Korwin-Mikke podczas rozmowy w Polsat News o kongresie Ruchu Narodowego w rozmowie z Agnieszką G. pod znaczącym tytułem "Czy Ruch Narodowy jest zagrożeniem":
Twierdzę, że powinny być dwie partie narodowe, bo istnieją narodowi socjaliści i istnieją narodowi liberałowie tacy jak Taylor, Haydel, Dmowski czy Rybarski. Ci ludzie mogliby być spokojnie we Kongresie Nowej Prawicy.
Prowadząca Agnieszka Gozdyra rezolutnie podjęła wątek:
Dlaczego nie są? Dlaczego nie są u pana?
Korwin-Mikke udał, że nie słyszy tego pytania."
0
@nowy19pl To nie są jego tezy!On tylko przekazuje w Polsce to,co w innych krajach jest stosowane w leczeniu.
1
@norbi77 Chyba w Afryce bo nie w rozwiniętych krajach zachodnich gdzie medycyna jest na wysokim poziomie. No chyba, że ta "wiedza" pochodzi od tak samo kompetentnych osób jak on. Wiesz ja też mogę mówić jak to powinno się budować rakiety kosmiczne i jak to Elon Musk i jemu podobni nas oszukują problem w tym, że nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Tak jak Pan Zięba nie posiada wiedzy na tematy związane z medycyną. Nauka jest już tak rozległą dziedziną, że nie można już być człowiekiem renesansu który zna się na wszystkim. W samej medycynie są dzisiątki specjalizacji bo jeden człowiek takiej ilości wiedzy by nie przyswoił ale jak widać Pan ZIęba jest geniuszem.
1
@nowy19pl Skoro nawet nie wiesz skąd Zięba wie o tych metodach leczenia to dyskusja z Tobą nie ma sensu.
0
@norbi77 Polecam poczytać Ziębe, bo naprawde ma niezłe fazy. Oto jeden cytat z niego: „Nie ma ani jednego przypadku spośród milionów kobiet, w którym mammografia ZAPOBIEGŁA powstaniu nowotworu piersi. Wręcz przeciwnie, jak wiadomo, mammografia sprzyja powstawaniu nowotworów.” xD Brak nawet podstawowej wiedzy, albo po prostu obrzydliwa manipulacja.