- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
4
Tomasz Gollob już po operacji. Nie ma dobrych informacji
Blisko trzy godziny trwała neurochirurgiczna operacja Tomasza Golloba po wypadku na crossie w Chełmnie. Profesor Marek Harat, "lekarz od cudów", zrobił co w jego mocy, ale rokowania są złe. Niestety, nie ma dobrych informacji. Profesor Marek Harat, który zajął się mistrzem po wypadku, poinformował, że nie ma urazów głowy, ale może się okazać, że Tomasz już nie odzyska czucia od pasa w dół. Doszło do bardzo poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego, choć nie został przerwany - powiedział Harat dla TVP3 Bydgoszcz. - Trudno powiedzieć, czy odzyska funkcje. Tomaszowi grozi głęboki niedowład, a może nawet porażenie ruchowe. Niczego nie przesądzamy, najbliższe dni i tygodnie zdecydują. Może to jednak oznaczać koniec kariery. Zródło WP Sportowe Fakty.
2
@samueleto Matko strasznie.go szkoda.bexe czekal na kazde informacje o jego stanie .mam nadzieje ze to wszystko fikcja i Tomek wyjdzie caly z tego choc nie brzmi to niedobrze.