- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1015 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1015 Culés
0
Messi w pomocy, będzie ciężko :/
6
@nitey Messi na skrzydle - będzie ciężko bo pomoc nie gra, Messi w pomocy - będzie ciężko bo?
2
@nitey Ja go widzę na mediapunta, czyli pomiędzy napastnikami a pomocą, dla mnie dobry układ.
0
@BarcaInfo On nie będzie biegał, a w pomocy każdy musi biegać. Grając w pomocy Leo traci swoje walory ofensywne, ta formacja mu nie leży. A przecież nie ma nawet 30 lat.
1
@BarcaInfo bo nie ma Messiego na skrzydele :)
0
@BarcaInfo To ustawienie bardzo ogranicza Messiego. W każdym meczu, z tym ustawieniem w tym sezonie nie grał tak jak on, i każdy jest w stanie to zobaczyć.
0
@sewciu50 Ja sobie nie wyobrażam gry 3 obrońcami do końca sezonu. Powinniśmy wrócić do starej formacji czyli 4-3-3. Z Juventusem też nie wyobrażam sobie zagrania na 3 i jeszcze bez Sergio, bo Juvenstus nas skontruje. I też cierpi na tym Alba.
0
@nitey Moim zdaniem jest to świetne ustawienie w obronie ponieważ:
*mamy 3 SO
*rolę bocznych obrońców przejmują Rafinha i Neymar
*w środu boiska mamy 3 pomocników przed obrońcami
Messi grając na skrzydle, przez to że rzadko się wracał powodował że albo Rakitić musiał schodzić na prawą stronę by wspomagać Roberto albo ten zostawał sam, a mając 3SO, w fazie obrony gdy przeciwnik atakuje skrzydłem, jeden z nich schodzi do boku i wraz ze skrzydłowy zabezpieczają tą stronę boiska
0
@BarcaInfo Przecież to logiczne , że 3-4-3 długo nie przetrwa to była ostatnia deska ratunku Luisa Enrique po słabym miesiącu i trzeba powiedzieć , że to się udało ale 4-3-3 to najbezpieczniejsze rozwiązanie.
0
@KierownikLucas Barcelona w sposób który napisałeś w drugim akapicie wygrała potrójną koronę w 1 sezonie Lucho. Problem nie leży, w ustawieniu - problem leży w pomocy i w bocznych obrońcach.