- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
1
ciekawe co HD będą mówić jak w najbliższym spotkaniu znowu sędzia im coś sprezentuje? toć to żałosne się robi. kto jak kto, ale akurat oni na temat sędziów to wypowiadać się nie powinni, a nie mówią, że wstyd, jakby ich klub to oni by się zapadli pod ziemię itd. to co, większość z nich wychodzi z tych nor okazjonalnie, żeby ponarzekać jak coś kontrowersyjnego się dzieje z Barcą? no bo przecież jakby ich Klub tak "skorzystał" na "pomocy" sędziego to by się zapadli pod ziemię. czyli tak średnio raz na 2 tygodnie są uziemieni ostatnio. co jak co, ale oni naprawdę powinni siedzieć cicho i się na temat pracy sędziów nie wypowiadać. ale najwidoczniej "ból dupy" jest tak silny, że chłopiny nie dają rady. no przykre.
PS. Moja wypowiedź nie odnosi się do wszystkich kibiców Realu, tylko do typowych hala dzieci, które nie mają za grosz szacunku do rywala oraz są, za przeproszeniem, cholernymi hipokrytami
0
@bozyszczu prawda jak zwykle jest gdzieś na środku, jak my wygrywamy po kontrowersjach to większość ludzi tutaj nie dopuszcza nawet do myśli że sędzia pomógł a tam jest płacz i pisanie o skandalach, jak Real wygrywa po kontrowersjach to tam nikt o tym nie wspomni a u nas jest gównoburza, lepiej być gdzieś z boku bo tak bylo jest i będzie, ciężko oczekiwać od kibiców Realu żeby kibicowali Barcelonie i odwrotnie, wiadomo że boli ich nasza wygrana, tak jak nas bolałoby np ich wygrana w LM w tym sezonie, myślisz że tutaj nie byłoby wtedy komentarzy o cieplych kulkach, fuksach, wrzutach, umniejszania ich wartosci itp? na wszystkie sposoby ludzie tutaj staraliby się przekonywac innych o tym jaki real jest słaby i jak sie mu nie nalezalo zwyciestwo w LM