- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
6
Postaram się jakoś racjonalnie wytłumaczyć to co się stało wczoraj, chociaż to nie będzie łatwe. Na wstępie jednak gratuluje Barcelonie dokonania czegoś (nie)możliwego cytując katalońską prasę. Cóż zastanawiam się, czy to Barca zasługuje na miano ''bohaterów'', czy może PSG trzeba określić jako ''frajerów'' sezonu. Zapewne kibice Barcy będą za tym aby nazywać piłkarzy bohaterami, zasadnie, bo dla takich meczów kibicuje się ulubionej drużynie i za takie mecze kochamy swoje kluby. Jako kibic Realu przeżywałem niejednokrotnie remontady, weźmy chociażby mecz z tego sezonu z Deportivo, czy Villarreal. Jednak ogladam tyle lat piłkę i czegoś podobnego jeszcze nie widziałem. Zastanawiam się czy gdyby dać wynik 3-1 w 85 min Legii to straciłaby 3 bramki w 7-8 min? Zapewne nie, tutaj właśnie wychodzi moim zdaniem frajerstwo sezonu w wykonaniu PSG. Podsumowując mecz. Barca dokonała niemożliwego, dzięki bucie i pewności PSG, które w końcowych minutach grało na zasadzie. 3-1? 85min co nam może się stać? A no może. Za takie mecze kochamy futbol.
[Do błedów sędziowskich nie będę się odnosił, bo Realowi też parę pkt w tym sezonie wpadło z karnych widmo]
Jeszcze raz gratuluje Barcelonie chciałbym na koniec odnieść się do okładki Marci, ktora oddaje ją Barcelonie, co za klasa, oby w Katalonii kiedyś w podobny sposób oddali hołd Realowi, marzenia... Miłego dnia dla wszystkich cules, a na pewno będzie miły po wczorajszej remontadzie.
0
@AmigoBlancos jak można komentować ten mecz i napisać "[Do błedów sędziowskich nie będę się odnosił, bo Realowi też parę pkt w tym sezonie wpadło z karnych widmo]"?
co z poziomu kibiców, których nie interesuje wojenka Real vs Barca, znaczy "im też pomagali"?
weź powiedz kibicom PSG, że mogą być poszkodowani, bo Real też dostawał karne widmo. Na pewno taką logikę zrozumieją
0
@AmigoBlancos Like masz za dobre słowo ;). Pozdrawiam.
0
@AmigoBlancos PSG sfrajerzyło po całej linii, ale to Barca zjadła ich mentalnie. Mieli spętane nogi od początku do końca, a to co robili kibice z trybun, to coś pięknego. Wczorajszy mecz to kwintesencja futbolu. Było dosłownie wszystko od goli zaczynając, na błędach sędziowskich kończąc. Do tego piękna gra jednych i strach drugich, a przede wszystkim walka do upadłego.
0
@hoeniker Kolego a ty tak na marginesie jesteś kibicem Barcelony ? Bo od jakiegoś czasu przewijasz mi się jak czytam La' Ramble i nie do końca Cię rozkminiam. Ciesz się chwilą bo taki mecz to powtórzy się za kilkadziesiąt lat zapewne dopiero. I proszę nie wałkuj tematu sędziów w takiej chwili. Nie raz dostaliśmy od nich po tyłku. Oczywiście wiem że to nie wymówka dla PSG ale oni też nie są dziećmi i wiedza jak wygląda futbol w dzisiejszym świecie bez powtórek. Ich postawa przesądziła o wyniku nie błędy sędziów.
0
@hoeniker ostatni sprawiedliwy soe trafił.
karny widmo-który?