- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
2
Guardiola to strasznie jednowymiarowy trener. Szacunek do końca życia za to co zrobił u nas ale jego Bayernu nie dało się oglądać a w City dopełnia jakim jest betonem
1
@puziols Skoro jego Bayernu nie dało się oglądać to co anczel z bayernem zrobił? Bayern Przecież to jest dopiero jego pierwszy sezon w City wiec czego ty się spodziewasz.
0
@MarioVeB! Anczela też się nie da oglądać chcoaiz w LM grają świetnie.
Ma się nie kompromitowac bo miał dużo hajsu na transfery.
0
@puziols coś jeszcze masz do powiedzenia?
0
@MarioVeB! Wygrać na farcie z Monaco które mogło zamknąć mecz gdyby Falcao się nie obsrał. Wow wielkie rzeczy.
0
@puziols Na farcie hahahaha to mnie rozbawiłeś
1
@MarioVeB! Skończ już tę dyskusję bo to nie ma sensu. Napisałem o jedno wymiarowości Guardioli gdzie każdy kibic na świecie to widzi to ty wyskakujesz z Ancelottim ( jakieś kompleksy masz że wygrał z Realem te ich zasraną decime? )
City było o krok od ośmieszenia się przed własną publicznością z Monaco i to są fakty. Każdy widział jak przebiegał mecz.
Tak samo jak każdy widzi jak wygląda gra Barcy ale broń dalej LE, piłkarzy którzy nie biegają i wierz w awans PSG, powodzenia :)
0
@puziols Skoro ty gadasz jakieś bzdury ,że Bayernu Pepa nie dało się oglądać to trzeba było cie naprostować ,bo to smieszny tym bardziej jak gra teraz Bayern anczela dotarło?
City było krok od ośmieszenia? grali swoją piłkae nawet przy niekorzystnym wyniku i pokazali charakter. Wiec to toje ośmieszenie można miedzy bajki włożyć.
ale oki tobie pozostawiam płacz skoro tak lubisz :v