La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

1

musze przyznać ze tvp to jednak są mega skąpcy. Chcialem sobie obejrzec mecz Rosja - Słowenia w reke, myslalem ze bedzie na tym tvp.sport.pl ale gdzie tam. Nie lubie za bardzo ogladac meczow z obcojezycznym komentarzem. Rok temu polsat pokazywal wszystkie mecze na swoich kanalach i mozna bylo znalezc jakies streamy darmowe po polsku a oni nawet na tej stronce czy aplikacji nie moga pokazac xd coz z tego ze nakupuja praw jak beznadziejnie to transmitują :P ciekawe jak to bedzie z tymi MŚ w rosji za dwa lata, puszcza pare meczow na tvp1 i tvp2 bo lepiej puscic se ranczo czy jakies bake off ale ciacho :P

0

@katalonczyk987 No wiesz, cała kasa poszła na naszego kandydata do Oscara, na "Pucz", ale że TVP kiepsko przędzie finansowo, dodatkowo Belzebub uniemożliwia oglądanie tej telewizji prawdziwym Polakom, to wiesz, możesz o mistrzostwach pomarzyć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?