La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

konto usunięte

2

Mam nadzieje że Thiago do nas nie wróci. Szkoda marnować 40 baniek. Myślę że jego powrót skończyłby się tak samo jak Fabregasa.

38

@Stig Ja uważam że Thiago to idealny pomocnik dla Barcy.

5

@Stig Mi to się marzy Coutinho

0

@kuba1624 szkoda że chciał odejsc idealny do Barcy zgoda

konto usunięte

5

@PiotrekVeB A mi Denis Suarez kosztem Coutinho i Thiago.

1

@Stig A ja przyjąłbym kogoś z dwójki Coutingo-Thiago z otwartymi ramionami. Oczywiście uszczupliwszy uprzednio kadrę pomocników.

konto usunięte

2

@kuba1624 Ten idealny pomocnik już u nas był i nie został, brakuje go teraz w Barcelonie? Nie.

konto usunięte

2

@Stig Powrót Fabregasa wcale nie był taki zły.

konto usunięte

5

@Stig No właśnie o to chodzi, że brakuje :D

0

@Stig Mimo wszystko oddalbym za niego Gomesa i Rafinerii, Thiago zawsze mi się podobał jako zawodnik. ;)

konto usunięte

0

@N11 Lepiej to 40 milionow byłoby juz zainwestować w Bellerina.

konto usunięte

2

@Stig Thiago - rozgrywający, podaj mi nominalnego rozgrywającego w kadrze Barcelony.

konto usunięte

0

@N11 Nie jestem trenerem, ale Denis też moze z powodzeniem rozgrywać piłkę. Ja w niego wierzę. Może warto też zainwestować w Carlesa Alene ( nie wiem czy dobrze odmieniłem) mnie się nie widzi ten powrót Thiago, a poza tym w Bayernie wiekowi są Robben i Franek to raczej nie pozbędą się naszego byłego zawodnika.

1

@PheNOmeN Fabs trafił do nas w złym czasie... Gdy w pomocy brylował duet Xavi & Iniesta a do tego mieliśmy perełkę w postaci Thiago... A teraz przyjąłbym któregokolwiek z tej dwójki (Fabs-Thiago) z otwartymi rękami :D

konto usunięte

3

@SinMistico Na pewno Cesc myślał że jego kariera w Barcelonie potoczy się lepiej(w tym ja) ale ja uważam że wcale nie było tak źle jak większość osób uważa.

konto usunięte

3

@Stig Nie trzeba być trenerem aby znać pozycje piłkarskie i charakterystyki graczy pasujących właśnie na daną pozycję. A Denis jest właśnie pomocnikiem bardziej ofensywnym, jego trzeba szkolić jako następcę Iniesty. Thiago byłby idealnym uzupełnieniem naszej pomocy. Też wątpię w jego transfer, ale nie ukrywam, że pragnę aby jednak on doszedł do skutku. Najlepszy twór La Masii ostatnich lat.

3

@PheNOmeN No najgorsze co było w Cescu to spadki wydajności... potrafił zagrać jedną rundę dobrze a w drugiej zniknąć... Ale kto tak nie ma ? Ozil potrafi bić rekord asyst w Anglii a w najważniejszych meczach zawodzi, Modrić też miewa mega okresy a potem jest słabiej i dobrze wiecie, że to samo tyczy się Andresa.
Po prostu Cesc trafił do nas w złym czasie i zamiast grać w pomocy to był rzucany na tą cholerną "fałszywą 9" a zresztą dobrze wiecie jak wtedy wyglądała gra Barcy...
Myślę, że teraz byłby naszym generałem... a przy obronie w postaci Pique - Umtiti i Busi w formie nie musiałby tak harować w obronie.

konto usunięte

3

@SinMistico To, że ten drugi pomocnik musi harować przede wszystkim w defensywie, w obecnej Barcie, to też dla mit. Oczywiście, nikt nie mówi aby nie udzielał się w defensywie, ale przede wszystkim powinien udzielać się w kreacji. Najlepiej to opisał pax, w tym starym, jednak nadal aktualnym, artykule.

http://www.fcbarca.com/65757-okiem-kibica-rakieta-jeszcze-nie-odpalila-houston-czy-mamy-problem.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?