La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

6

Ja od siebie dodam sarkastycznie że 36 letni Ronaldinho jest lepszym pomocnikiem obecnie od Gomeza Rakitica i Denisa Suareza

6

@Wojciech6 Znam jeszcze jednego- Xavier Hernández czyli Xavi :D

konto usunięte

0

@Wojciech6 A ja nie dodam sarkastycznie Iniesta (32 lata) > Denis, Rafa, Gomes, Rakieta i Busi

0

@Wojciech6 A ja dodam, że o ile Rakitić faktycznie może martwić (bo ma już 28 lat, wiemy co potrafi i po prostu jest pod formą), to Gomesowi i Suarezowi dajmy czas. Mają przebłyski i ja osobiście na tym etapie sezonu się niczego więcej nie spodziewałem. Iniesta też nie od razu grał na takim poziomie, a już Xavi to w ogóle - w wieku 24 lat jeszcze grzał ławę i był nikim. Historia drużyny nie kończy się na jednym sezonie, więc wyluzujcie trochę.

0

@Wojciech6 A ja dodam że Coutinho wciąga nasza pomoc nosem :) oprócz iniesty chyba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?