- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
6
Obiecuję, że to mój pierwszy i ostatni komentarz na temat wiadomy...
Erection Day in USA za nami. Hilary zgubiła okulary a w Stanach kręcą "Noc żywych Trumpów"...Ogólnie to jestem zadżebiscie dumny z tego, ze na Rambli mamy nie tylko wybitnych trenerów, analityków, statystyków, ale również i tylu domorosłych politologów, amerykanistów, pijarowców, medioznawców, socjologów, psychologów, ekonomistów, historyków, specjalistów ds. stosunków międzynarodowych, specjalistów w dziedzinie technik manipulacji, szpiegów, etc...Widząc ożywioną dyskusję, jestem spokojny o przyszlość mojej ojczyzny! ;) A nie zapominajmy, że już za dwa dni Święto Niepodległości więc kolejny gwóźdź programu na Rambli :D
A Stanom Zjednoczonym gratuluję... Pierwszej Damy ;)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/3d/89/d6/3d89d62df21feb9b5564c2b53d372aee.jpg
Have a nice day! :)
3
@Kapitan hawk Mam nadzieję, że w piątek głównym tematem będzie mecz Polski :D
5
@Kapitan hawk Wyczuwam w Twoim komentarzu dużo sarkazmu. Może powinniśmy w ogóle nic nie komentować, skoro ten kto się odezwie na jakiś temat, jest od razu postrzegany jako profesjonalista wątpliwej jakości? Czego oczekujesz od tej strony, a raczej od La Rambli, kiedy jest tu kilka tysięcy użytkowników? Może trzeba zrobić limit komentarzy na dany temat? Powiedzmy 10 wypowiedzi o polityce na dzień, religia... hmm 5, bo to jeszcze bardziej drażliwy temat, piłka nożna bez limitu (no chyba, że chodzi o Real heh).
1
@Kapitan hawk Wyjaśnił :D