- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
0
W piątek przy rondzie Piastowskim w Kwidzynie 20-letni kibic Widzewa Łódź został postrzelony w klatkę piersiową. Niestety - choć mężczyzna został przetransportowany do szpitala, nie udało się go uratować.
Wszystko wskazuje na to, że było to załatwianie porachunków pseudokibiców na linii Widzew Łódź - Legia Warszawa. Co prawda inna wersja mówi, że miała to być zemsta za niedawne dotkliwe pobicie innego mieszkańca Kwidzyna, ale mieszkańcy nie mają wątpliwości i wskazują na pierwszą wersję wydarzeń.
Jeśli to prawda to..... brak słów.
1
@Pawelec7 Szokująca sprawa, dla mnie tym bardziej że jestem z okolic. Takie osoby nie powinny w ogóle być łączone z czymś tak pięknym jak piłka. Oby te mafie niedługo przestały istnieć i przestały powoływać się na kibicostwo.
0
@Pawelec7 Według mnie, właśnie m.in. dlatego powinien być łatwiejszy dostęp do broni w Polsce.
2
@Bartek110 Myślisz, że ten mężczyzna zdołałby odstrzelić napastnika zanim kula by do niego doleciała dzięki temu?
0
@Neysi Nie mówię, że zdołałby odstrzelić napastnika, ale miałby większe szansę na ocalenie swojego życia z bronią niż bez broni. Miałby w ogóle jakieś szansę. I jeśli byłby w Polsce łatwiejszy dostęp do broni, to napastnik na pewno byłby lekko mówiąc ob*rany i pewnie nawet nie pomyślałby o zastrzeleniu kogoś, bo wiedziałby, że jego "cel" też może go zabić. A jak nie on, to wtedy jakiś przypadkowy przechodzień, sąsiad czy ktoś inny może go zabić.
5
@Bartek110 Moje zdanie jest takie, że jeżeli ktoś nie jest obsrany zabijając kogoś i używając broni to i nie będzie obsrany wiedząc, że druga osoba taką broń ma. Morderca to morderca. Temat broni to trudny temat, ja do jej fanek nie należę.
0
@Neysi Też nie jestem do końca przekonany co do posiadania broni przez niektórych, ale jeśli ktoś np. wchodziłby mi do domu, to wolałbym mieć broń niż jej nie mieć.
0
@Pawelec7 "Moje miasto takie piękne".. Masakra co tutaj się ostatnio dzieje... A najgorsze jest to że zatrzymano podejrzanych którzy są w wieku 20-22 lata... I całe życie mają już w dup*e...
0
@Bartek110 Świetny pomysł - dać jednemu kibolowi broń do ręki, żeby się bronił przed innymi kibolami... Z pewnością właśnie do tego by ją wykorzystywał :D