- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
0
On jest niesamowity. Wyobrazcie sobie go w Barcie.
0
@DawidekFCB Robi wrażenie, tylko od razu nasuwa się pytanie, czy czarowałby tak samo w Europie. Chociaż co do Neymara, który w Brazylii też robił co chciał, były podobne wątpliwości.
1
@PatrychoO On jest uwazany za Neymara w tamtejszej lidze i jest jednym z glownych powodow, dlaczego ludzie przychodza na mecze. Nie idzie do Europy, bo szejkowie daja mu tyle pieniedzy, ze szok. On podbija im ogladalnosc, wiec nie chca go sprzedac.
3
@DawidekFCB Oglądałem obszerne skróty z gry Xaviego w poprzednim sezonie i po tym co widziałem śmiem twierdzić, że poziom ligi ZEA jest niewiele wyższy od polskiej okręgówki, a podbijają go nieliczni piłkarze, którzy dostają za grę tam ogromny hajs. To że gościu kręci półzawodowcami, to jeszcze nie znaczy, że w normalnej lidze by cokolwiek pokazał.
0
@Eric_Abidal_22 Masz racje, ale czy widziales jakiegos pilkarza, ktory by tak krecil zawodnikami w polskiej lidze? Popatrz na jego podania. Potrafi obsluzyc kolegow swietnym podaniem z wlasnej polowy. Przypomina mi troche Ronaldinho; znakomite no look passes, swietny balans cialem i zdolnosc miniecia kilku zawodnikow na raz. Dodatkowo wie kiedy podac. Oczywisice, poziom ligi jest nizszy, ale to co on tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Wiele duzych europejskich klubow sie o niego bilo, a on powiedzial nie. Ciekawe, strach przed wyzwaniem czy po prostu lubi pieniadze,ktore szejkowie wplacaja mu na konto?
0
@DawidekFCB Jego podania są rewelacyjne,
1
@DawidekFCB Dajcie spokój gościu gra w azjatyckiej lidze i ma już 25 lat. Technicznie może (bynajmniej z youtube- a wiadomo jak z tym jest) wygląda spoko, ale taktycznie podejrzewam, że jest bardzo słabo. Ponadto w grę wchodzi jeszcze przygotowanie mentalne i fizyczne. Ten piłkarz to typowa azjatycka laurka. Lepiej niech tam zostanie i kasę trzepie, ponieważ Europa to nie ta półka.
0
@DawidekFCB Różnie może być. Z Douglasem w Brazylii też były takie filmiki.