- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1157 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1157 Culés
10
Pary IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów:
* Ludogorec Razgrad - Viktoria Pilzno
* Celtic Glasgow - Hapoel Beer Szewa
* FC Kopenhaga - APOEL Nikozja
* Dundalk FC - Legia Warszawa
* Dinamo Zagrzeb - Red Bull Salzburg
* Steaua Bukareszt - Manchester City
* FC Porto - AS Roma
* Ajax Amsterdam - FK Rostów
* Young Boys Berno - Borussia Moenchengladbach
* Villarreal CF - AS Monaco
Jeden minus z tego losowanie to taki że Villarreal i Monaco muszą grać ze sobą. Bardzo chciałem obie te drużyny w LM, Villarreal ze względu że to Hiszpanie, a Monaco dlatego że gra tam Kamil Glik. Kurde gdyby tak zamienić Monaco z Rostovem... i byłoby pięknie.
5
@Stinger W tym dwumeczu bede kibicował Kamilowi,nalezy mu sie gra w LM :)
1
@Stinger A mi szkoda kogoś z pary Porto/Roma.
0
@Stinger Ciekawe czy Ajax awansuje bo rywala ma bardzo łatwego
0
@kuba1624 Ja "niestety" ale będę za Villarrealem. Lubię Glika i kibicuję mu zresztą jak każdemu Polakowi ale jedno nazwisko mnie nie przekona by być "przeciwko" Villarrealowi w tym dwumeczu.
0
@Matsen Teoretycznie mi też ale że Porto ostatnio gra słabo to będę za Romą. Serie A wreszcie może mieć 3 zespoły w LM, a Szczęsny też się przyda jako kolejny Polak w LM.
0
@Matsen Rzymianie niech awansują tylko muszą jeszcze jednego obrońcę kupić prawdopodobnie Vermalen(niestety).
1
@SIEKA Teoretycznie rywal bardzo łatwy ale ja tam nie jestem pewny awansu Ajaxu, zobacz kogo Rostov pokonał w 3 rundzie... Anderlecht to może nie jest drużyna z najwyższego TOP-u ale drużyna nie gorsza od Ajaxu. Holendrzy faworytem to fakt ale nie zdziwi mnie awans Rosjan.