La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2327 Culés

7

Znając życie wielu będzie narzekać na Vietto a bo młody i nie miał dobrego sezonu w Atletico. Jak grał w Żółtej Łodzi Podwodnej to chciałam aby grał u nas. Więc cieszmy się niż jakby Munir grał. Bo byłoby gorzej.

0

@Indyczka Ławka conajmniej zajebista,tyle zawodników na zmianę to ja jeszcze nie pamiętam.

0

@GokuFcBarca Powinniśmy się cieszyć że będziemy mieć ławkę a czy transfery wypadna zobaczymy. Lucho na pewno będzie stosowal rotacje.

0

@Indyczka Ja wole Munira. Także nie widzę powodu do radości.

0

@Xavifcb6 Narzekajcie dalej, jak wam się nie podoba. Na szczęście wy o niczym nie decydujecie.

0

@Indyczka A Ty o czymś decydujesz? Jedni się cieszą, że co raz więcej kupujemy, inni się martwią, że co raz mniej wychowanków mamy w kadrze, tyle w temacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?