- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1052 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1052 Culés
8
Ze śmigłowców ostrzelano pałac prezydencki, a prezydent spiepszył prywatnym odrzutowcem z kraju. Zródło: PR3
0
@BarcaInfo Prezydent Turcji jest na wakacjach.
0
@BarcaInfo Skoro "spiepszył" to grubo...
2
@barcelonistaKRK - Hej, Recep, podobno jakieś grube akcje w Ankarze, coś wojsko zamach stanu robi zdaje się... - rzekł dobry przyjaciel i zaufany doradca prezydenta Erdogana, nieco nerwowo stając w drzwiach hotelowego apartamentu prezydenckiego.
- Tak? Niech to, ostatnio fasadę pałacu odrestaurowali, oby tego nie ruszyli.
- Ty, ale wiesz, pasowałoby coś z tym zrobić, jakieś orędzie do ludu wystosować...
- Poczeka. Teraz mam urlop - rzekł spokojnie prezydent, pociągając łyk bezalkoholowego drinka z palemką.
1
@Ledsbourne Teraz to przez najbliśze miesiące lepiej nie opuszczać swojego kraju dla bezpieczeństwa. Ciekawe jak to będzie z Hiszpanami oni rok w rok wakacje robią we wrześniu wyjeżdząjąc z kraju. Ja sie zawsze dziwiłem jak to jest z nimi. Maja może środziemne mają góry . Pomijam widoki plaże a mimo to nadal gdzie ich niesie na wakacje.Pomijam wspaniałe codzienne śniadanko jakie serwują.
0
@Wojciech6 Polska jest najpiękniejsza na wakację. Morze, góry i mazury :)
No i wybierajac urlop w Polsce wspieramy naszą gospodarkę
0
@barcelonaLM Nad morzem byłem ze 20 razy . Mam dosyć.
Gór nie lubie ale byłem wszedzie.
Teraz mam rower i jest najlepiej od 6 lat już jeżdze. Nie lubie plaż może dlatego. Takie leżenie i nic nie robienie.