- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1017 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1017 Culés
3
Dziś jestem za Niemcami.Włochów nie cierpię od Euro 2000,gdzie prezentowali drewniane "autobusnazzio" i w półfinale pokonali ukochaną Holandię w karnych :'(
Od tamtej pory nigdy,w żadnym meczu za nimi nie byłem i to się nie zmieni.
16
@norbi77 Holandia w półfinale Euro 2000 sama się pokonała nie wykorzystując karnych.
Jak dobrze pamiętam to w 120 minutach zmarnowali aż dwa ..
0
@norbi77 Ja tak samo. Nie cierpię ich do tego stopnia, że jeśli zagrają w finale z Portugalią, to będę kibicować Ronaldo.
1
@Stig Kolejno nasi pudłowali - De Boer i Kluivert ;) Ja od tamtego meczu akurat kibicowałem Włochom w turnieju, Toldo był fenomenalny. Ale dzisiaj jestem za Niemcami, gra Włochów mi się nie podoba.
1
@sidzej Ale to dlatego, że Ty przecież uwielbiasz Ceerka! :'D
1
@Ledsbourne A jak można go nie uwielbiać... jest przystojniejszy nawet od sam wiesz kogo :D
1
@Stig Zgadza się,ale sam fakt ich gry doprowadzał do łez.W tamtym meczu grali jeszcze w 10 po czerwonej,ale niestety nawet to nie pomogło.Holandia grała piękny futbol za Rijkarda,ale co z tego jak murarze z Włoch ich "zabili" swoją grą :-/
I ten słupek Bergkampa,potem dwa karne níe strzelone...
Ten mecz to do tej pory budzi we mnie żal :'(
2
@norbi77 A we mnie nie, bo Holandia nie wykorzystując dwóch karnych w meczu może mieć pretensje tylko do siebie.
1
@Stig Tu nie chodzi o karne tylko o styl w jakim Włosi dotarli do finału.Od początku turnieju.