- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
1
No to dzisiaj trzymamy kciuki za Angoli :) Wygrają i mamy pewny awans.Bo w innym razem z Ukrainą będziemy musieli zdobyć przynajmniej 1 pkt i będzie za bardzo nerwowo.Nie lubię Anglię ale jeśli mają awansować to już niech pomogą Polsce:)
5
@damian16161212 według mnie awansowaliśmy,musiał by chyba zdarzyć się mega kataklizm zeby z 4pkt nie wyjść,ale też liczę że jednak już dziś będzie awans :D
0
@jackgozdo Zawsze trzeba dmuchać na zimne :) Niech Anglia dzisiaj wygra i cieszmy się z awansu :)
0
@damian16161212 Ten mecz jest istotny w przypadku gdybyśmy zajeli 3 miejsce w grupie tak? Niech mi ktoś wytłumaczy jak to działa :P
0
@popis1 nie bardzo się orientuję ale chyba z 2 miejsca gramy z 2 szwajcarią,a z 3 gramy albo francją albo 1 z grupy B
0
@popis1 Tak w przypadku 3 miejsca to już by nam nie groziło ze jakaś drużyna nas by wyprzedziła i spadlibyśmy na 5 czy 6 miejsce :)
http://www.flashscore.pl/tabela/GKIiqWpN/27qZfR4C/#table
To jest tabela a na samym dole klasyfikacja drużyn które jak na razie mają awans z 3 miejsc :)
0
@damian16161212 Najbardziej prawdopodobne to to, że wyjdziemy z 2. miejsca i wtedy gramy ze Szwajcarami
0
@Lisek No wiadomo :) Lepiej zagrać ze Szwajcarią i być w tym meczu faworytem bo moim zdaniem są gorsi od nas.Ale na tym turnieju to wszystko możliwe.