- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
0
Ale widoku swoich gaci to mógł nam darować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13466016_1104151946309282_4309772914988337819_n.jpg?oh=3c41a19b6d6b417da3a0148c6d46f85b&oe=57DCBE86
2
@zdzidek2 Drugi Alexis... ehh jakie ja miałem nerwy na niego jak u nas grał :P
6
@destro Bez przesady, Alexis podwijał nogawki a nie pokazywał gaci :P Chociaż nie ma co się dziwić, to przecież Ronaldo.
2
@SinMistico Serio dostrzegasz różnicę? xD Mi tu chodzi o samo podwijanie :) CR7 pokazuje swoje piękne slipy a Alexis pokazywał swoje piękne uda.
2
@SinMistico http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/57004_1404646621.jpg
Podejrzewam, że byłoby tego dużo więcej ale szczerze mówiąc nie zależy mi aż tak na tym:P Alexis miał fioła na punkcie podwijania spodenek i ty jako kibic samego zawodnika powinieneś o tym wiedzieć :P
Pozdro MEN
0
@destro Doskonale o tym wiem, że podwijał. Zawsze się zastanawiałem czemu nie dadzą mu jakichś spodenek jak mają panie co grają w siatkówkę. Ale było minęło serio chce Ci się kopać w tym wszystkim ??
A Ronaldo jaki jest każdy widzi :P Okaże się i tak, że to zabieg reklamowy bo pokazał jakąś swoją nową linię gaci marki CR.
0
@SinMistico Po prostu przypomniałeś mi o nim jak zobaczyłem twojego linka i tyle :P Osobiście za nim nie tęsknie :P
0
@SinMistico tzn. linka dodał ten drugi ziomek sorry ;p
0
@destro Nie gadaj, atak Ney - Suarez - Alexis a za nimi Leo to byłoby mistrzostwo świata i nawet zmienników by nie trzeba było.
A tak poza tym to pozdro, jakoś zawsze mam szacunek do Cb.