- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
8
Messi's tattoo of his birthday, the birthday of Antonella, and his kids.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13428514_1343473852347960_4013946053229240358_n.jpg?oh=492fa71e322bbefc68c2c07627e33f77&oe=57C3939E
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13418865_1343473855681293_4274953052025534520_n.jpg?oh=5703657c5f9d9900501f9603366138f4&oe=57D1ADD9
4
@MarioVeB! Słabe. Ferrari się nie okleja.
12
@destro To ma być dla niego a nie dla ciebie. Jego ciało i jego symboliczne tatuaże.
5
@destro No cóż, każdy ma swój gust. Przynajmniej nie są to jakieś bezsensownie zrobione tatuaże, tylko każdy z nich dla Messiego coś znaczy. Jego sprawa, jego życie, jego tatuaże.
19
@MarioVeB! Nie zmienia to faktu, że mam prawo do własnej opinii. Dlatego nie bulwersuj się już tak.
4
@destro Przecież na fcbarca.com nie można napisać nic złego o jakimkolwiek piłkarzu Barcelony. Mi też nie podobają się tatuaże Leo - wiem to Jego sprawa, ale mam prawo napisać co o tym sądzę.
2
@MarioVeB! mi się nie podobają te tatuaże
0
@blue_shark Najgorzej to jak trafisz na kółeczko różańcowe. Jakby tylko mogli to by Ci naklepali przez ekran monitora. Oni mają na Ciebie nerwy a Tobie to wisi heh
0
@destro Jak dla mnie ręka super wyszła mimo, że na początku miałem inne zdanie
https://www.google.pl/search?q=messis+tattoos&client=opera&hs=qq2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGwYPMnbLNAhVoJ5oKHcNKADsQ_AUICCgB&biw=1366&bih=630#imgrc=xwBWPSdCs7IEzM%3A
Cała reszta w ogóle mi się nie podoba.
0
@P4423S Ja osobiście nie jestem fanem tatuaży. Jakiś tam 1-2 małe OK ale nie żeby dziarać całą rękę itd. W przypadku Messiego wychodzę z takiego założenie, że "Ferrari się nie okleja". Oczywiście to jego sprawa jednak mi się to nie podoba i tyle :)