- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
0
Niedźwiedzki zderzył się z kombajnem podczas treningu pod Groningen. Panczenista został przewieziony do szpitala i znajduje się na oddziale intensywnej terapii.:(
0
@Darko19 Zamieszczaj całe info... Został przeniesiony na oddział pooperacyjny.
0
@Darko19 W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" o zdarzeniu opowiedział Krzysztof Niedźwiedzki, ojciec i trener sportowca.
- Skutki są tragiczne. Syn ma złamane siedem żeber, jedno z nich przebiło płuco. Zgruchotana są też: łopatka, obojczyk i kość lewego ramienia. Czeka go kilka miesięcy rehabilitacji. Nie wiemy, czy wróci do pełnej sprawności - mówi ojciec panczenisty.
0
@Darko19 "Zaraz po wypadku Niedźwiedzki został przetransportowany do szpitala w Groningen. Trafił na oddział intensywnej terapii. Tam spędził pierwszą noc. Na szczęście następnego dnia jego stan się poprawił na tyle, że został przeniesiony na oddział pooperacyjny.
– Do syna poleciała żona, ja rozmawiałem z nim przez telefon. Jest obolały. Nie przespał nocy. Mimo dużej dawki morfiny, czuje ogromny ból. Czeka go kolejna operacja. W Holandii lub w Polsce. Trzeba będzie poskładać łopatkę i staw barkowy, żeby kość ramienna wróciła na swoje miejsce. Nie wiemy, czy wróci do pełnej sprawności. Oby, ale na pewno czeka go kilka miesięcy rehabilitacji – dodaje Krzysztof Niedźwiedzki."
0
@chester43 Na jakiej stronie to czytałeś?
0
@Darko19 Skoro rozmawiał z PS, to na ich stronie.
http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/lyzwiarstwo,konrad-niedzwiedzki-mial-wypadek,artykul,677198,1,387.html
0
@chester43 Ja na sportowe fakty