- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1730 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1730 Culés
4
Tak się dziś zastanawiałem, co mnie najbardziej denerwuje w obecnej sytuacji Barcelony i doszedłem do wniosku, że te wszystkie porażki, odpadnięcie z ligi mistrzów nie jest dla mnie denerwujące. Jest bardziej irytujące. Przyjmuję to do siebie na spokojnie. Trudno, stało się. W tym sezonie możemy wygrać jeszcze Ligę i Puchar Króla, a możemy skończyć z niczym. Raz się wygrywa, raz się przegrywa. To jest normalne. Jeszcze będą takie czasy, w których będziemy wygrywać trofea, a będą też takie, w których nic nie będzie nowego do postawienia w gablocie z pucharami. To przyzwyczajenie do samych zwycięstw, powoduje u mnie irytację, a nie zdenerwowanie.
Zdenerwowanie powoduje u mnie zupełnie co innego. Nie wiem, jak Was, ale NAJBARDZIEJ DENERWUJE MNIE ZACHOWANIE NASZYCH ZAWODNIKÓW PO TYCH WSZYSTKICH PORAŻKACH.
Jak może dochodzić do takich sytuacji, jak po wczorajszym meczu? Neymar wdaję się w jakieś sprzeczki z Barraganem. Po co? Co to mu da? Kilka miesięcy temu myślałem, że już powoli "dorasta". Nie wdawał się w bójki, przestał symulować, a teraz? Znowu zachowuje się, jak dzieciak.
To samo dotyczy tych głupich kopnięć, jak np. w meczu z Atletico, co Neymar kopnął chyba Juanfrana. Po co?
Suarez też zawsze doda coś od siebie. Skrobnie kogoś po nogach czy zwyzywa, jak np. w tunelu po chyba pucharowym meczu z Espanyolem. Chociaż potem to podobno był Mascherano, a nie Luis. Ale to nic nie zmienia. Zostaje jedno pytanie. Po co? Ja wiem, emocje i tak dalej, chce pokazać, że nie jest gorszy. Walczy o barwy klubu. Ale czy nie można walczyć o barwy na boisku w sportowy sposób? Potem są za to wszystko niepotrzebne kary itd., a co najgorsze na tym wszystkim traci dobre imię klubu. Jak chce się walczyć o klub, to na pewno nie w taki sposób! A jak już poniesie się porażkę, to trzeba przyjąć ją z godnością!
1
@Bartek110 Jak widać nie wszyscy potrafią przegrywać. Szczególnie jest to trudne jak się tyle w ostatnim czasie wygrało.