- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
11
Jestem dumny z naszych chłopaków. Dlaczego?
1. Rozegrali 54 spotkania, podczas gry Real zaledwie 42 (staty sprzed starcia z Atleti)
2. Pomimo krótkiego zrywu, mogli stać się bohaterami, to pokazuje jakimi groźnymi skurwysynami są.
3. Bo zawsze mają trudniej, pod górkę. Życzylbym sobie, aby spotykali na swojej drodze takie tuzy jak Wilki czy Rome.
4. Bo to zarząd dał dupy z finansami. Mogli sprowadzić Nolito Golito/Suareza i Enrique miałby więcej możliwości.
5. Tak, Suarez zachował się nikczemnie. Ale piłkarze Atletico to hipokryci. Przypomnijcie sobie niedawny atak Felipe Luisa na nogi Messiego "Jakie czerwo? Tam faulu przecież nie było!"
A wczoraj - Godin fauluje 3 razy dość ostro i sędzia nic. Ktoś fauluje Godina. Żółta a najlepiej od razu czerwo!
Trzeba rozróżnić agresję od brutalności.
Ja dziwię się w sumie, że naszym zawodnikom puścily nerwy dopiero teraz. Bo sędziowie niejednokrotnie pokazali, że ofiary są gorzej traktowane od własnych oprawców.
A poza tym, miłego dnia rodacy! :)
26
@alex_b Barça w półfinale!
B - Bayern
A - Atlético
R - Real
C - City
A - jednak nie!O żeż w mordę różowego miśka,przez ten meczor z Atléti, to cały czas siedzę w wucecie, czyli nie jest good shit i na bajerze ,ale Dalibóg, że się odkujemy i byda zemsta Shithów na mendownii madryckiej!Z rozpaczy to znowuż trza dać w szyję zgrzewkę dobrego bronxa lub pół litra dobrej goudy , czyli faza aż do finałowego meczora na San Francisco und Siro, później nastrój kirowy i kijowy odejdzie w niepamięć, zapewne. Z wykurwem i temat będzie wyczesany dopiero wtedy, kiedy dupniemy tytuł majstra Hiszpanii! Viva Barça i wino marki wino! Hejo :)