- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
0
Jak sądzicie, co się dzieje z naszymi chłopakami a szczególnie z Messim? Są zmęczeni? Enrique zapewnia, że są w lepszej kondycji fizycznej niż rok temu o tej porze. Myślicie, że tak mówi, bo nie wypada powiedzieć prawdy? Próbuję sobie to tłumaczyć w różne strony: że taki jest plan aby się nie wypruwać zbyt wcześnie, że usypiają rywali, ale z drugiej strony przypominam sobie mecze z białymi i Sociedad i dochodzę do wniosku, że chłopcy chcieli wygrać w obydwu meczach, tylko właśnie nie było polotu i szybkości podań. A więc taktyka czy zadyszka?
0
@SuareSsi Nie wiem nic. Jedno jest pewne: cholernie nie mogę doczekać się dzisiejszego meczu, bo on będzie odpowiedzią na tak wiele pytań. A i jeszcze jedno. W Leo nigdy nie można wątpić.
4
@SuareSsi Przede wszystkim dlaczego Messi znowu gra praktycznie tylko środku, przecież ze skrzydła stwarzał więcej zagrożenia.
0
@Cruyffista Ja w niego nigdy nie wątpię, tylko nie potrafię sobie wytłumaczyć co się z nim dzieje. Przecież przed meczem z Realem- na eliminacjach do MŚ, z Chile i Boliwią grał świetnie, wiatraki robił z boliwijczyków aż się wafel sam cieszył. A po przyjeździe go nie poznaję, jakby chciał komuś na złość zrobić.
1
@N11 Trafna uwaga. Też tego nie rozumiem, nawet podczas pobytu w Barcelonie, na pierwszym meczu z Atleti w gronie kibiców wywiązała się polemika na ten temat i zgadzam się z tym, że na skrzydle Messi jest bardziej efektywny. Może Lucho zauważył, że rywale rozpracowują nasz system i zrobił chwilową roszadę, a na kluczowe mecze Messi wróci na skrzydło, a pozycja na środku może ma służyć również temu, aby odpoczywał? Skoro ludzie z zewnątrz widzą, że Messi powinien na skrzydle grać, to tym bardziej Enrique powinien o tym wiedzieć. Prawda?