- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
1
A co wiara sądzi o obowiązku szkolnym wyjścia do kina na film fabularny o Smoleńsku? :)
11
@jacobFCB Głupota i pranie mózgów.
2
@Bamek94 Przypomina się komuna i obowiązkowe wyjścia do kin na propagandówy PRL.
1
@jacobFCB W ogóle co pisiory odwalali wczoraj, obchody jak w święto narodowe, kabaret :D
4
@jacobFCB Debilizm-Jak dla mnie i tak wystarczy że w podstawówce i gimnazjum jest masa nauczycieli uczących dzieci na zasadzie że świat jest czarno-biały i narzucających swoje zdanie na różne tematy, a teraz jeszcze. jak kolega wyżej napisał,kolejny sposób prania mózgu...
6
@jacobFCB Indoktrynacja. Co innego dochodzic do prawdy, odkrywac, poznawac samenu. Co i nnego wpajac ja poprzez "autorytaryzm".
0
@Bamek94 Dobra, katastrofa największa w historii Polski, czy może nawet Europy. Ale robienie z tego polityki jest słabe.
Upamiętniać - tak, robić z tego propagandę i politykę - NIE. Stanowcze NIE
4
@Kapitan hawk Nie chcę wybrzmieć przesadnie, ale moim zdaniem, wchodzimy powoli w tryb państwa totalnego. Ludzie musza na prawdę się obudzić.
2
@jacobFCB "V jak Vendetta" :)
1
@Kapitan hawk Przykro mi, nie oglądałem. Ale chyba rozumiem do czego dążysz :)
1
@jacobFCB Dlatego nie głosuję na PiS :D Mam nadzieję, że za 4 lata ani PiS ani PO nie wygrają wyborów, ani oczywiście Rysiu Petru.
3
@Bamek94 Ten ostatni to w ogóle jakiś kretyn nie z tej Ziemi. Nowoczesna jest wentylem bezpieczeństwa Platformy.
1
@jacobFCB A kto jest dobry, może Korwin który chce wyjść z Unii i ma trochę nasrane we łbie?
1
@szymon6847 Zapewniam Cię, że Korwin jest lepszy od PiS i PO, a to, że Unia nie jest dobrym pomyslem to chyba widać co się dzieje teraz w Europie.
1
@Bamek94 Unia dała nam możliwość rozpoczęcia projektu jednoczenia się Europy , takie były pierwotne plany jej działania, co jest dla mnie jako kosmopolity czymś pięknym, a to że Angela chce sama rządzić, to konsekwencje widać.