- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2698 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2698 Culés
3
Wchodzi człowiek na La Ramblę i gdyby nie ogólna "otoczka" to mógłby pomylić stronę Barcy z stroną Realu...Co drugi komentarz o Realu-Niektórzy chyba naprawdę mają spory kompleks na punkcie Los Blancos.
7
@Rysiu Wez lepiej wyluzuj. To jest la rambla, kazdy moze pisac co chce. I chyba sobie nie zdajesz sprawy jaka sensacja miala wczoraj miejsce i nie dziwne, ze ludzie o tym pisza. Chcesz poczytac tylko o Barcie to wejdz sobie w artykuly.
4
@Cruyffista Ja jestem wyluzowany ale to jest śmieszne momentami. O ile rozumiem tą sytuacje bo na serio dali ciała,to tak jest ZAWSZE gdy Realowi coś nie wyjdzie. Można momentami odnieść wrażenie że wiele osób tu nie jest kibicami Barcy, tylko raczej antymadrytystami.
1
@Rysiu To jest zupełnie normalne zjawisko. Wejdz sobie na strone śmietankowych. Tam Barca nie musi przegrywać by chciaż raz w ciągu dnia nie została wyśmiana.
0
@Rysiu Kibicowanie danej drużynie to nie tylko pełno książek na temat drużyny, śledzenie każdego ruchu i wgl, ale też otoczka dookoła, największy rywal w historii klubu, przegrywa mecz to trzeba sie cieszyc, La Rambla to rozmowy o wszystkim, a nie tylko BARCA, BARCA. BARCA :p dzień, dwa sie popisze o tym jak Real wtopił, a później wszystko wróci do normy :D
1
@Rysiu A ja to juz w ogole mam kompleksy na punkcie realu :D
3
@Rysiu To prawda. Większość tu zarzuca hipokryzję Mourinho a sami nie lubiąc dzieciniady ze strony Realu pokazują ją w ten sam sposób tutaj. Nic nie zrobisz.
1
@Neysi Milo, ze stawiasz hipokryzje dojrzalego czlowieka z sukcesami na rowni z nolnejmami w sieci :)
3
@Kapitan hawk Nawet noname może mieć wartości jak dojrzały człowiek. Nie jesteście maszynami. Postawiłam człowieka na równi z ludźmi.
1
@Neysi Postawilas tez swiat rzeczywisty na rowni z wirtualnym :)