- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1666 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1666 Culés
3
Pomysł rozgrywania niektórych meczów Euro 2016 bez kibiców jest głupi, nieprzemyślany i idealny dla terrorystów, którzy celują tam, gdzie kręci się dużo ludzi. Kibice - poza wyjatkami - i tak przybędą do Francji i w przypadku zamknięcia stadionów będą spacerować po mieście, siedzieć w knajpach i oglądać mecze rozgrywane w b-klasowej atmosferze. Wtedy dużo łatwiej, aby stali się ofiarami potencjalnych zamachów, bo gdzie łatwiej się przedostać z bombą - na stadion, który będzie chroniony przez policję, żołnierzy, stewardów czy do centrum miasta, w którym czas będą spędzać pozbawieni możliwośći bezpośredniego podziwiania piłkarzy, drużyn i meczów Mistrzostw Europy fani?
0
@tomasanet Też mi się wydaję, że na stadion nie wniosą ale pod stadionem, w strefie kibica albo w miejscach komunikacji publicznej niestety może do czegoś takiego dojść
1
@GenerałXavi Na stadion to na pewno bomby nie przeniosą. Za dużo czujników i kontroli, ale za to mogą wysadzić bombę przed stadionem, albo tak jak napisałeś celem ataków może być strefa kibica.
0
@tomasanet Wydaje mi się, że jeśli zaatakują kolejny raz, a pewnie to zrobią, to nie we Francji w czasie Euro. Według mnie mogą w tym czasie zaatakować w Niemczech.
3
@GenerałXavi Strefa kibica ma być chroniona podobnie jak stadion, czyli zapewne potraktują każdego wykrywaczem metalu. Wniesienie tam bomby jest niewykonalne. Ludzi, którzy stracą możliwość obejrzenia meczu z wysokości trybun będzie kilkadziesiąt tysięcy, a wszyscy w fanzonie się nie zmieszczą i zostaną zmuszeni do spędzenia czasu w centrum miasta, gdzie kontrolę nię będą już tak dokładne. Idealny scenariusz dla terrorystów.
Wydaje mi się, że organizatorzy turnieju i UEFA zamykając stadiony chcą uciec od odpowiedzialności za potencjalne ofiary i to jest główny powód ich decyzji.
0
@tomasanet Wystarczy ze wejda do jednych z pobliskich barów podczas meczu i zrobią sieke jak podczas jednego z koncertów w Paryżu