- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 939 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 939 Culés
2
Piękny weekend. Prevc zapewnia sobie po raz pierwszy PŚ, a Barca robi bardzoo mocny krok w stronę mistrzostwa. Real przegrywa i tylko cud może sprawić że wygrają ligę. 12 pkt na tym etapie to za duża strata. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę znaleźć powodu do narzekania. Oby następne miesiące były podobne :)
0
@Stig No z tym Prevcem to nie wiem czy tak pięknie.
1
@Stig Pytanie trochę nie na temat ale w twoim avatarze to jest Vettel?
3
@Homeopata8989 Pięknie przynajmniej dla mnie. Peter od paru sezonów skacze najrówniej z czołówki i zasłużył na taki triumf najbardziej w stawce. Dwa razy był bardzo blisko, tak samo blisko był na wielkich imprezach. Pokazał dużą odporność psychiczną bo te 2 miejsca go nie załamały. W końcu powygrywał wszystko co było do wygrania w sezonie i gratulacje. Szkoda że Kamil teraz słabszy sezon, ale może jeszcze wróci do wielkiego skakania. W końcu potrafił rywalizować z Freundem i Prevcem.. i ich pokonywać :)
1
@VickyFCB Tak, to Vettel :)
2
@Stig A no to dobrze mi się wydawało :)
1
@Stig No dokładnie z tym Prevcem to nie takie piękne ale zasłużył. Gość idzie po 3 rekordy (zwycięstwa i podium w sezonie, a także ilość punktów). Zgarnął TCS i MŚ w lotach także ta KK jest w pełni zasłużona.
Swoją drogą Prevc, Stoch i Freund odpalili praktycznie w jednym momencie. Słoweniec trochę później nie względu na wiek ale już na IO w Vanocuver na normalnej skoczni był w samej czołówce i właśnie od tamtego konkursu Prevc szedł w górę dlatego cieszę się że każdy z nich ma już po jednej Kryształowej Kuli.
Chciałbym żeby Stoch wrócił do formy i Freund żeby się wyleczył do końca, a wtedy walka z Prevcem w nowym sezonie będzie bardziej zacięta. Do tego jakiś Norweg (a jest w kim wybierać: Fannemel, Forfang, Gangnes, Tande, może Velta się obudzi) i "niestety" dwójka Austriaków (Kraft i Hayboeck) i będzie ciekawie (pewnie jeszcze ktoś odpali, może młodszy Prevc?).
Co do Kamila Stocha to przecież on jako pierwszy z tej trójki zaczął odnosić największe sukcesy także on potrafi tylko trzeba wrócić do formy.
1
@Stig Ja bym dodał do tego fantastyczny comeback Warriors w meczu z Thunder :P