- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 683 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 683 Culés
2
Widzę że Sevilla daje dupy z Molde. Przegrywają 1-0 ale liczę że w drugiej połowie wygrają.
1
@Stinger Mają dużą przewagę. ;)
1
@Stinger Nie moga wygrac postawilem mniej niz 2,5bramki :)
0
@Stinger I tak mają zapas z pierwszego meczu, także nawet jak przegrają to nic strasznego się nie stanie.
0
@damian16161212 To lipa by była jakby strzelili 2,6.
0
@VillaMaravilla5000 Mogę już się zacząć śmiać ?
0
@damian16161212 Mnie śmieszy to w tej bukmacherce, że się obstawia jakieś liczby z ułamkami. Nie znam się na tym, ale to jest bez sensu.
0
@VillaMaravilla5000 Jak liczby z ułamkami ?Chodzi ci o kursy ?
1
@damian16161212 Chodzi mu o powyżej 2,5 gola
Nie zna sie na tym ale według niego to bezsensu.
Zaproponowalbym mu nie udzielania sie w kwestiach w ktorych sie nie zna
1
@VillaMaravilla5000 2.5 gola - to w meczu ma być 3 gole lub więcej, logiczne, bo 5 powoduje, że zaokrąglamy w górę.
0
@VillaMaravilla5000 Wystarczy, że znasz proste zasady matematyki i już jest to o wiele łatwiejsze do zrozumienia.
1
@kamilo0066 akurat to nie jest wytłumaczeniem na tą ,,zagadkę". 5 nie jest po to aby ją zaokrąglać, bo mogliby napisać od razu zaokrąglone 3.
Chodzi przede wszystkim o interpretacje. Zakład powyżej 2,5 jest najłatwiejszym do zinterpretowania.
0
@Xenoxi Zawsze byłem niezły z matmy, ale tego zupełnie nie rozumiem. W piłce nożnej, jak w każdym innym sporcie zespołowym nie może być pół gola czy tam pół punktu. To wydaje się oczywiste, a jednak obstawia się jakieś "więcej niż 2,5". Jak więcej niż 2,5 to przynajmniej 3, wychodzi na to samo.
0
@barcaclue97 Czy jeśli byłoby over 3 goli w meczu, to nie byłoby problemów? 3 także czy nie? No właśnie.