- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1890 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1890 Culés
1
Teraz się tak zastanawiam który z tych transferów był najlepszy:
Legenda:
M-Mecze
G-Gole
A-Asysty
Neymar - Santos -> Barcelona - 120M, 75G, 36A - 3 sezony, 6 pucharów
*Bale - Totenham -> Madrid - 108M, 49G, 30A - 3 sezony, 4 puchary
Suarez - Liverpool -> Barcelona - 76M, 60G, 32A - 2 sezony, 5 pucharów
*Bale nie oceniać tylko go stawiłem dlatego:
http://memypilkarskie.pl/img/3973/moja-reakcja-gdy-ktos-tam-mowi/
To który transfer lepszy? Neymar czy Suarez???
0
@FCBarcelona15 Neymar. Chociaż Suareza też uwielbiam.
1
@FCBarcelona15 Wiesz... Suarez przychodził w zupełnie innym momencie niż Neymar. Przychodził jako dojrzały, ukształtowany zawodnik, król strzelców... A Neymar przychodził jako kolejna brazylijska gwiazdka, mega talent, ale jeszcze dzieciak, którego kariera mogła się różnie potoczyć, bo nie on pierwszy z Brazylii przychodził jako wielki talent... Do tego wszystkiego wielkie oczekiwania, dość ciężki początek, pierwszy sezon.
Ciężko jednoznacznie powiedzieć, wydaje mi się, że więcej konkretów daje Suarez i na dziś jeśli miałbym wybierać to biorę mimo wszystko Suareza, bo jest dojrzalszy.
0
@FCBarcelona15 Można w ogóle rozgraniczyć te dwa transfery na lepszy - gorszy???
0
@FCBarcelona15 Ney bardziej perspektywiczny, przychodził jako jeszcze nie ukształtowany piłkarz, potrzebował czasu. Może być zdobywcą złotej piłki za parę lat. Suarez całkowite przeciwieństwo. Piłkarz dojrzały, przychodzący do Barcy z myślą, że to będzie na pewno jego ostatni poważny klub w karierze. Już trochę wiekowy, choć jeszcze nie stary. Według mnie bardziej "spłacić" może się Ney, ale z racji, że transfer Brazylijczyka był zamieszany w różne nie ścisłości i machlojki to osobiście wybieram Suareza.
0
@DonMatteo901 Nie brałem tego pod uwagę :/ Myślę że się spłaci i już to zaczyna robić ;)