- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2250 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2250 Culés
0
Jak myślicíe?Padną jutro głosy,że Messi niezasłużenie zdobył ZP,jeśli wygra oczywiście ;)
6
@norbi77 Na pewnej stronie zwaną fioletową mogą pojawić się takie piskliwe głosy.
0
@norbi77 Oczywiscie ze takie padna,Messi wszystkie 4 wygral niezasluzenie.
0
@norbi77 Tak mówić to chyba mogą tylko nieobiektywni kibice Realu;p bo raczej nikt "normalny" nie wątpi w to, że Messi po prostu na ta nagrodę zasłużył :)
0
@norbi77 Who cares?
2
@norbi77 Tak przecież piękny a już na Pewno Lewy bardziej zasłużył xD
0
@norbi77 Oczywiście, że tak :D Przecież to nagroda indywidualna a nie zespołowa ! Co z tego, że Leo zdeklasował Ronaldo pod względem pucharów, asyst i ogromnego wkładu w "ciągnięcie" drużyny w sezonie 14/15 skoro to Cris ma raptem 3 gole więcej (ale mniejszą ilość meczów rozegranych !!!). Jeszcze w obecnym sezonie boski Cris nastrzelał rekord fazy grupowej z ogórkami więc jak najbardziej ZP dla niego.
1
@boojan27 Pewnie nikogo, ale zawsze takie gadki irytują człowieka...
0
@SinMistico Dopiero byłby numer jakby wygrał :-/
2
@norbi77 Na pewno takie komentarze padną na fioletowej, ale mi to tam zwisa i powiewa:)
0
@boojan27 Niby nikogo,ale wojna na argumenty i tak pewnie będzie.
0
@Dorek15 To pewnie strona im padnie :-/
2
@norbi77 Nie tylko strona, być może zostaną odnotowane masowe samobójstwa.
0
@Dorek15 W rzekach łez
1
@norbi77 Ktoś na pewno powie, że to Ronaldo powinien dostać złotą piłkę. Ale myślę, że nawet na fioletowej stronce te komentarze będą wyśmiewane. A nawet uważam że mogą się pojawić komentarze, że to Neymar bardziej zasłużył na ZP. Choć wszyscy wiedzą że zwycięzca może być tylko jeden ;)
0
@Piotr,1985 Z takimi komentarzami głównie tylko trole
0
@dasouzar11 Bądź zaslepieni fani Ronaldo:)