- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
0
Może wielkiej różnicy w grze nie było widać, ale czego się spodziewać po kilku dniach pracy z zawodnikami. Za to było widać zaangażowanie, co cieszy mnie bardzo jako kibica RM. Taki pozytywny akcent w jednak smutnym dniu (siatkówka) :) No nic, gratuluję również Waszego zwycięstwa, trzymajcie się, dobranoc! :)
4
@Amigo_Blanco I po co tutaj o tym piszesz? Kogo to obchodzi? Tutaj liczy się tylko to ile żelu na głowie miał Ronaldo i jaką minę zrobił po golu Benzemy. Nie wolno tez pominąć tego ,że deportivo się podkłada a Real trafia tylko na pustaka. Tutaj tylko takie wypowiedzi są respektowane.
0
@Crystaliczna A u was respektuje się tylko wulgaryzmy wobec Barcelony i życzenie jej zawodnikom kontuzji lub śmierci...
0
@Sparrow Chyba raczej nie. Na stronie Realu jest połowa trolli z tąd i specjalnie się podkładają a przeczytaj komenty co tutaj się dzieje... Messi strzelił dziś 3 bramy a tu tylko Ronaldo i jego miny... Ej no sorry...
0
@Crystaliczna "Na stronie Realu jest połowa trolli z tąd"
1. Nie kalecz ojczystego, bo avatar masz piękny - "stąd"
2. Najlepiej wszystko co złe zrzucić na kibiców Barcelony, bo kibice Realu są zawsze święci i nigdy nikogo nie obrażają. "Specjalnie się podkładają". Jak Getafe i Espanyol Realowi? Żenujące.
0
@Sparrow Ale Wy sami tak piszecie! Każdy kto zostanie przez Real pokonany się podkłada. Czy to depor czy Geta czy cokolwiek... Poczytaj sobie komentarze na tamtej stronie. To jest NIEMOŻLIWE żeby kibice Realu pisali,że Ronaldo gra wielkie nic kiedy zagrał dobry mecz,czy że za jego formę odpowiada dziecko albo, że nie jest profesjonalistą. Ja rozumiem kiedy Wy tak piszecie ale nie kibice Realu. I takich przykładów mogę Ci podawać setki ale nie chce mi się tyle pisać. Zobacz ilu tutaj szuka zaczepki,no nie powiesz mi,że nie.
0
@Crystaliczna Czyli każdy rzekomy kibic Realu, który skrytykuje (słusznie lub też nie) postawę Ronaldo jest trollem z bordowej? A ilu tutejszych kibiców sprzedawało Messiego, bo nie strzelił bramki...nie ma rzeczy niemożliwych.
Zaczepek sami też często szukacie. A co do podkładania się, z Espanyolem to nie zaprzeczaj ;>
0
@Sparrow Espanyol niech bd,chociaż nie do końca się zgadzam. Nie ważne.Tyle,że tak się pisze o każdym przeciwniku z którym my wygramy. A co do Ronaldo to był tylko przykład bo o Benzemie też tak piszą i to takie głupoty,że się nie chce czytać.