- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
1
Oj polecą bany za te rasistowskie "żarciki"...
0
@Crystaliczna już wiemy kto zgłasza ;)
2
@tomaszzalesie Akurat po mnie to spływa... Mam ciekawsze rzeczy do roboty,ale administracja i bez zgłaszania musi zrobić z tym porządek nawet jeśli nie chce. I zastanawia mnie ile osób które tutaj żartują pisało o kibicach espanyolu nazywając ich ''bydłem'' itp
2
@Crystaliczna Też zgłaszam. A potem te same burole jęczą "jak można obrażać Neymara?! Pajace, dowalić im karę!"
0
@Crystaliczna Oczywiście jestem za tym, aby admini głośno opowiedzieli sie za tym, żeby takich kawałów nie było...
Ale nie porównuj kawałów z tym co kibice Espanyolu robili na trybunach.
2
@tomaszzalesie No ale to jest to samo! Na tle rasistowskim...A pomyśl że akurat może to czytać murzyn który mieszka i pracuje w polsce i kibicuje fcb... A na pewno nie jeden jest taki. To jest strona sportowa i powinien być tu pewien poziom kultury. Nienaruszalny poziom kultury. A to...To jest zwykłe świństwo! Nikt nie ma wpływu na to w jakiej skórze się urodził,a ci co obrażają dobrze wiedzą co robią,jak się zachowują i jaką krzywdę wyrządzają innym!
0
@Crystaliczna no nie trudno się z Tobą zgodzić, ale weź pod uwagę ze kibice nie wykrzykują kawałów z czarnego humoru, ale często grożą, wyzywają bliskie Ci osoby od nie wiadomo czego, a to już co innego
0
@tomaszzalesie No to jeszcze pomyśl że taki Pique trafi ja jakiegoś fanatyka na ulicy... Rzuciłby się na niego! Dlatego ja potępiam prowokacje piłkarzy, bo oni potem pierwsi do narzekania są.