- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 867 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 867 Culés
9
Do niedawna to się jeszcze zgadzałem, że BPL jest tą "najciekawszą", bo nie najlepszą, no ale kurde, to hit miał być. I nie jest to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy hit w Anglii rozpieszcza tak ogromnymi emocjami. Ta liga za parę lat może być na poziomie francuskiej, tyle, że bez nawet jednego klubu na poziomie PSG. Niech płacą tym przeciętniakom jeszcze więcej i wmawiają sobie, że przez kalendarz mają problemy w europie, a za parę lat w walce np. w LM zostaną kluby z Hiszpanii, Bayern i może czasami PSG.
Strasznie dziwne jest też to, że przez medialność ligi i marketing tam co drugi jest gwiazdą, fani BPL wmawiają mi, że u nas tylko Real, Barca i Atletico, a takie ziomeczki z Celty czy Villarealu zjadły by im tę ligę jak Vardy i Mahrez, albo i lepiej.
0
@szymi36 z tą LM,myślę że już tak jest :) City póki co ma Pecha w LM,wpada na nas :),Chelsea ostatnio słabo gra,o reszcie Anglii nie ma co gadać :D
1
@jackgozdo No w sumie racja, ale powiedzmy, ze City jakąś tam przeszkodą dla największych jest, a i z Bayernem potrafią wygrać. Ale jak nakupują za grube bańki więcej Mangali i Farnando, to nie wróżę podboju Europy.
0
@szymi36 nom dokładnie,choć teraz raczej wyjdą z 1 miejsca,także mogą namieszać,pożyjemy zobaczymy
0
@szymi36 Po 1 niech trenera zmienią .
0
@szymi36 Akurat Mangala w tym sezonie prezentował wysoką formę.