La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Fragment wywiadu z Oliverem KAhnem - nie wiem czy to tak na serio? Wczesniej myslalem, ze on mowil, ze wg niego Ronaldo jeszcze kiedys wygra ZP. - ale w tym roku??

Neuer jest jednym z trzech Niemców nominowanych w tym roku do nagrody. Myślisz, że ma realną szansę na wygraną, a jeśli nie, to kto sięgnie po nagrodę?

To zawsze zależy od głównych trofeów, Barcelona wygrała Ligę Mistrzów, a Juventus dotarł do finału. Do tego dochodzi kwestia tego, kto strzelił najwięcej bramek. (Czyta listę nominowanych). Gareth Bale, Müller, Neymar (chwilę się namyśla). Nie wiem. Myślę, że pod względem międzynarodowym, bo głosuje nie tylko Europa, wciąż ogólnie nie rozumie się, że bramkarz może walczyć o nagrodę taką jak ta. Doświadczyłem tego z pierwszej ręki, nie można zaprzeczać, że jest to problem. Prawdopodobnie będzie to kolejna walka między Messim, który ma za sobą dobry sezon, i Ronaldo, który znów strzelił masę bramek. Myślę, że wygra Ronaldo, to jest człowiek, który nazywa siebie najlepszym na świecie – kto może go winić? (Śmiech). Jak dla mnie Robben jest niesamowitym piłkarzem, ale boryka się z kontuzjami. Wciąż nie widzi się, aby Bayern był na świecie reprezentowany tak, jak Real, Barcelona, czy Manchester United. Inne kluby mają wielu międzynarodowych fanów, jednak Bundesliga nie jest tak często oglądana za morzami. Wszystkie te czynniki odgrywają rolę w głosowaniu. Jak mogę wybrać kogoś, kogo prawie nigdy nie oglądam? Dlatego Niemcom zawsze jest szczególnie ciężko, o ile nie grają klubu takiego jak Real Madryt, co robi Toni Kroos.

0

@mekston "Myślę, że wygra Ronaldo, to jest człowiek, który nazywa siebie najlepszym na świecie – kto może go winić? (Śmiech)"

Ewidentnie sobie zażartował. Nawet Kahn nie jest tak szalony, choć jego wybryki na boisku wprawiały mnie czasem w osłupinie.

0

@Bobo25 niby nie, ale wczesniej mowi, ze walka rozegra sie miedzy Messim i Ronaldo. Inna sprawa, ze pewnie bedzie mial racje i skonczy sie na;

1, Messi
2. Grzmot

0

@mekston zgadzam się, pytanie kto będzie trzeci? Neymar, Suarez, a może będzie niespodzianka i Lewandowski?

1

@Bobo25 wg buków: u niektorych nizsze kursy sa na Lewego, a u innych jednak na Neymara. Suarez przynajmniej wg buków ma mniejsze szanse. Ale zobaczymy - im dalsze miejsce tym wytypowanie wydaje sie trudniejsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?