La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

18

Perez powiedział że Benitez się dopiero rozkręca.. czyli na wiosne Manita, a jak się lepiej rozkręci to może i coś więcej haha :D

konto usunięte

6

@kondziu=barca I prawidłowo. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie "lepszego" trenera dla Realu Madryt niż Benitez... No chyba że sam David Moyes by tam zawitał ale to chyba dla niego za niskie progi...

3

@Stinger Dokładnie :D nic tylko patrzeć na dalsze rozkręcanie się Beniteza, już za tydzień z Eibarem na wyjeździe, oj tam to się może też nieźle rozkręcić hah :D

5

@kondziu=barca Co może powiedzieć taki biznesmen jak Perez który się nie zna na piłce, robi tylko z Realu maszynkę do zarabiania pieniędzy.

konto usunięte

3

@kondziu=barca Nie ukrywam że mocno liczę na Eibar, de facto nie są to teraz chłopcy do bicia, a ścisła czołówka La Ligi. Wiadomo że to długo trwać nie musi ale aktualnie grają na tyle dobrze że jeśli sędzia niczego nie zawali to Eibar może zatrzymać Real.
Jednak mam obawy że Eibar podobnie jak Celta nagle przed Realem straci formę...

3

@Stinger Mam podobne obawy ale licze jednak bardzo na ten remisik :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?