La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

11

Frustracja Madrytu i brak umiejętności przegrywania:

1) 2010 - La Liga Barcelona - Real 5-0: 90 minuta i brutalny faul Ramosa na Messim, a następnie chamskie zachowanie w stosunku do Puyola i Xaviego

2) 2011 - SPH Barcelona - Real 3-2 - 90 minuta i faul Marcelo od tylu w nogi Fabreagsa - co zaowocowalo tez awantura gdzie The Special Five wsadza palca Tito.

3) 2015 - La Liga Barcelona - real 4-0 - 85 minuta i brutalny faul Isco na Neymarze. Hiszpan kopie Neymara z calej sily w noge - w ogole nie zainteresowany pilka.

Moze i Barca miala swoje za uszami (zraszacze) - ale jednak zraszacze , a chamskie faule (ktore moga zaowocowal kontuzja) zawodnikow zespolu w ostatnich sekundach / minutach rozstrzygnietego meczu to zupelnie co innego

konto usunięte

4

@mekston 1) Ramos wtedy zachował się jak dzikus, nie dość że sfaulowali Leo jak bandyci to jeszcze odepchnął Puyola i dał w twarz Xaviemu... I to jest "kolega" z reprezentacji Hiszpanii... Może w tym meczu byli rywalami ale przegrywać też trzeba umieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?