La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1179 Culés

4

Slabo to wyglada jesli chodzi o Argentynę - 3 mecze: 2 remisy i 1 porażka - w tym dwa mecze rozegrane u siebie.

Teraz mają wyjazd z Kolumbią, który spokojnie mogą przegrać. MS w Rosji oddalaja się

To po raz kolejny pokazuje jaka jest ta reprezentacja. Nie chcę mówić, że bez Messiego to kuleje, ale to pokazuje przede wszystkim jak glupie jest pisanie, ze Messi w Argentynie ma swietnych kolegów i, że brak sukcesów Argentyny leży po stronie Leo lub więcej, że dojście z Argentyną do finałów MS i CA to nie jest wielki sukces, bo taka reprezentacja powinna regularnie wygrywać CA i świetnie grać na MS.

Jak widać jest kompletnie odwrotnie i, że ta reprezentacja mimo wielkiego potencjału w ataku, nie daje rady i pokazuje swoje wielkie słabości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?