- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1676 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1676 Culés
3
Jakby ktoś chciał, w Inter Sporcie są fajne koszulki Barcy do nabycia, takie do noszenia na co dzień:
http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/2126/nike-koszulka-fc-barcelona-core-plus-689702.jpg
Właśnie dzisiaj kupiłem sobie :)
Edit: Już 2 osoby spytały na PW o cenę, 100 zł bez jednego grosza.
0
@Bamek94 Na Allegro widzę takie za 87zł.
Mi się podoba też ta
http://allegro.pl/koszulka-treningowa-meska-nike-fc-barcelona-2016-l-i5729720031.html
0
@PatrychoO To ja już wolę przepłacić 13 zł i sobie przymierzyć itd.
Ta druga fajna, ale chodziło mi o taką na co dzień, a nie lubię chodzić gdzieś w poliestrowych koszulkach, takie to raczej na trening, na granie w piłkę itd. :)
0
@PatrychoO Te treningowe sa niesamowite! 134zl w sport direct ostatnio widzialam :)
A te wczesniejsze z presezonu z tego co pamietam ;) i w formie ciekawostki to wielu uzytkownikom tej strony nie przypadly do gustu
0
@Bamek94 A faktycznie, to treningówka. Myślałem, że to taka do chodzenia.
@nawy12, ja jakiś czas temu kupiłem sobie treningówkę z sezonu 13/14, tę pistacjową.
0
@nawy12 Są niesamowite ale właśnie do treningów, na orlika itd. Mi i tak się bardziej podoba ta bawełniana, od dawna na nią polowałem a nie chciałem zamawiać przez allegro :D
0
@Bamek94 Jaka cena tych koszulek
0
@Bamek94 Nie doczytałem do końca
1
@blaugranaks 100 zł bez jednego grosza, przecież napisałem w Edit cenę :D
0
@Bamek94 No swietna jest. Byloby fantastycznie jakby nike wydalo takie jak te treningowki tylko bawelniane, to nawet bym sie nie zastanawiala :)