La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

6

Marco Verratti:

" Bardzo lubię styl gry Barcelony,podoba mi się ich gra.Moim idolem jest Andres Iniesta. "

0

@ViscaBarca123 Może jakiś transfer będzie w lecie 2016 na pewno nie przejdzie do nas Zimą w Styczniu ponieważ przez to nie grałby u nas w LM, ale Szejki i tak zawołają za niego 70 mln Euro lub więcej.

0

@daniel32778 70 milionów to byłaby promocja.Myślę,że z 80-90 mln.Ciężko będzie go wyrwać z PSG. :)

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Media spekulują, dlaczego Szejki z Paryża milczą na temat klauzuli Marco i nie podchodzą w ogóle do negocjacji, ponoć wynosi ona jedyne 50 mln euro.

0

@Bartra_FCB 50 mln euro za takiego "Xavi 2" to prawdziwa promocja.

konto usunięte

2

@daniel32778 Dlatego czekam, aż zajmie się tym FIFA, bo zatajanie aneksów w umowach jest nielegalne. A na swojski rozum, Marco na bank ma jakąś klauzulę wpisaną, bo gdy przechodził z Delfino do Paryża za 12 baniek, to tylko jakiś frustrat wpisałby mu klauzulę powyżej 60 milionów, nikt nie zakładał, że gość się rozwinie w ciągu dwóch lat na miarę Generała czy swojego rodaka - Pirlo.

konto usunięte

0

@Bartra_FCB Dlaczego frustrat? Klauzula lepiej dla klubu jeśli jest wysoka. A najlepiej w ogóle nie dawać ale w niektórych ligach trzeba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?