- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1071 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1071 Culés
1
Lavezzi,Samaras i Giovinco to opcje Barcelony na lewe skrzydło. [MD]
16
@ViscaBarca123 No chyba do Barcelony B.
1
@ViscaBarca123 Samaras i Giovinco haha no tego bym nie wymyślił :) Nolito i tylko Nolito.
2
@ViscaBarca123 Okej Lavezzi. Jeszcze jego bym zrozumiała, ale Giovinco? Samaras? To jakieś jaja czy co?
0
@ViscaBarca123 Z Giovinco się śmiejecie? To przecież dobry piłkarz..
Samaras też niegłupia opcja, zależy tylko jak takiego zawodnika chce się wykorzystać..
1
@ViscaBarca123 Lavezzi jeszcze OK. Rezszta odpada.
0
@derlis Ja jedynie podałem informację i z nikogo się nie śmieję! :)
0
@ViscaBarca123 .. a pomyślałeś, że odpowiedziałem pod główną wypowiedzią dlatego, żeby nie odpowiadać każdemu z osobna? ^^
0
@derlis Dobra dobra,rozumiem :) Tak to jest jak idzie się spać o 3 a wstaje o 6 :D
1
@ViscaBarca123 Jeśli chodzi o odpowiedzi, to powinno być coś w stylu "tagowania" użytkowników.. tak, ażebym w jednej wypowiedzi mógł odnieść się do tych, których chcę.. wiem, że od tego jest osobny dział, po prostu tak przy okazji napomniałem :v