- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
24
Dla pana Premiera wiarygodnym źródłem jest pan Jacek Murański - postać znana!
7
@pluszek wiją się jak typowe glizdy, nic się w tym kraju nie zmieni jeśli nadal tacy będą przy władzy.
2
@pluszek i bardzo dobrze powiedział, ja rozumiem że Mariuszki nakręceni nienawiścią do Tuska łykają wszystko co ich guru Ksiek Stanowski poda ale dopóki nie będzie oficjalnego śledztwa organów państwowych nie można ferować wyroków. Zresztą sam Ksiek już rozłożył dupochron bo wyczuł że coś się tutaj nie klei
2
@pluszek już latają ataki na ordynatora, że jest przestępcą, bo nie powiedział. Nie dziwię mu się, że wcześniej się nie pucował. Powiedział tę historię w jednym z największych mediów w Polsce, a zaraz mu coś dokleja XD
22
@Azazel_Pazuzu ale można było ferować wyroki, że Nawrocki to alfons, sutener, wyzyskiwacz starych dziadków i kto wie co jeszcze, mimo, że nie tylko nie było żadnego wyroku, ale nie było żadnych zarzutów, ani nawet świadków, którzy podpisali by się pod tym z imienia i nazwiska xD
7
@ProMILs Bo jak dotyczy to PISu lub Konfy to wtedy wyroki nie są potrzebne, wystarczy fejk Tuska xD
8
@ProMILs pięknie go wyjaśniłeś. XD
3
@ProMILs ałaaa :v
3
@ProMILs nie, również nie można było, ale wtedy was Mariuszki to piekło a teraz zmiana o 180 stopni bo to tyczy Tuska xD Hipokryta próbuje wytknąć hipokryzję
3
@ProMILs jedna strona się oburzała na ferowanie wyroków na Nawrockim, druga teraz sie oburza na ferowanie wyroków na Tusku. Radze wszystkim zluzować i przestać ufać politykom nie zależnie czy są z PiSu PO czy Konfy :)
0
@pluszek ... a Ty jesteś takim Murańskim Labamby? :-)
3
@Azazel_Pazuzu Hipokryta wytyka hipokrycie hipokryzje. Tak jak to widze.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty