La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1046 Culés

4

Uwielbiam yerbę. Pijecie ją, czy raczej to nie wasz smak?

https://zapodaj.net/plik-CYb86P4YfF

3

@VamoSBarca88 Słoik petów zalany wodą, ale idzie się przyzwyczaić

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamoSBarca88 Yerbe czsami, ale guyause smakową(bez olejków) codziennie, zimną z miodem. Cudowny napój. Kuzynka yerby :)

1

@BulaKG To nie wiem coś Pan pił, spróbuj zalać zimną wodą, odstaw na kilka godzin, nie jest taka gorzka.

0

@Tomaszekkkkk o ciekawe muszę spróbować.

1

@VamoSBarca88 muszę kupic wlasnie jakas... dawno nie piłem. :)

1

@VamoSBarca88 Ja i Leo sobie ostatnio piliśmy przed meczem z Algierią

1

@VamoSBarca88 kiedyś piłem głównie despalady, bo były najmocniejsze, ale dawno nie spożywałem tego specyfiku

1

@VamoSBarca88 Właśnie wróciłem wczoraj do picia po chyba 3 latach przerwy. Miałem nockę w pracy i bardzo mi pomogła. Teraz trochę snu i piję kolejną.
Kupiłem sobie kilka różnych testowych, żeby popróbować, ale jednak Pajarito najlepsze jeśli chodzi o pobudzenie.

1

@BulaKG Moze ktoś Ci po prostu tytoniu nasypał, zalał wodą i wkręcił że to Yerba. :D


1

@VamoSBarca88 próbowałem kiedyś, nawet mi smakowała. Ale wolę kawę i zieloną herbatę mimo wszystko.

1

@marcin62 Pajarito/Rosamonte piłem kilka lat. No jak zasypiesz pół tykwy i weźmiesz łyka to smak jest dość mocny i zalatuje takimi petami, ale jak mówiłem idzie się przyzwyczaić xD

1

@VamoSBarca88 Nigdy nie piłem

1

@VamoSBarca88 ogólnie pije, ale teraz dłuższą przerwę miałem. Ale chyba trzeba wrócić

1

@VamoSBarca88 Jest trochę dobrych smaków, większość z olejkami, niby naturalne chociaż wolę bez… jest kilka dobrych bez żadnych dodatków, same kawałki cytryny czy mięta. Polecam, pyszne jest z miodem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?