La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

4

Naprawdę dajmy sobie spokój z tym Raphinhą już. Dadzą Araby 100+ i go pożegnajmy. Chłop zagrał około połowę sezonu. Nie zanosi się żeby miało to wyglądać lepiej. Gość zagra 3 czy 4 mecze i wypada na miesiąc czy dwa. Nie ma sensu go trzymać

0

@WiecekFCB i obiecasz mi, że Barcelona dokona z tytułu tych pieniędzy co najmniej 3 wnoszące coś merytorycznego do klubu transfery? Po tym jak mizialiśmy się z ściągnieciem Grimaldo za 10mln?

0

@APTAPT Jeżeli Barcelona faktycznie zastanawia się nad Barcolą, to miejsca dla 3 LS w składzie nie ma.

0

@Aragorn33 Barcola byłby super, ale na pewno nigdy w życiu w jakiejś debilnej konfiguracji typu wymiana Kounde - Barcola, bo prawego obrońcy to my nigdy nie znajdziemy, chyba, że będziemy dalej gnębić Erica Garcię.

0

@WiecekFCB

Całkowicie bezproduktywny, nieskuteczny, Vini dwie bramki, udzial w kolejnych dwóch…..jak pojawi się dobra oferta, sprzedać i podziękować.

0

@WiecekFCB XD przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zadaj sobie pytanie, czy Ty dał byś za kogoś takiego 100+

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?