- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
1
Oficjalnie opublikowano szczegółowe karty z głosowania polskich jurorów na Eurowizji 2026.
Miejsca, na których poszczególni jurorzy umieścili Izrael:
Eliza Orzechowska - 3. miejsce
Filip Kuncewicz - 5. miejsce
Viki Gabor - 24. miejsce
Staś Kukulski - 1. miejsce
Wiktoria Kida - 2. miejsce
Jasiek Piwowarczyk - 2. miejsce
Maurycy Żółtański - 7. miejsce
Czyli jednak Viki Gabor z klasą, a najwięcej krytyki zebrała.
5
@NeroTFP1 Staś Kukulki ma 6 lat? Czy jest Stasiem bo nie chce być dorosłym Stachem?
3
@NeroTFP1 Gabor się walnęła i odwrotnie zagłosowała, a Ty ją chwalisz...
https://zapodaj.net/plik-TDJVocRaVN
2
@NeroTFP1 Staś powinien sobie pejsy zapuścić.
0
@escarabajo
Chciałbym Ci na to odpowiedzieć, ale nie potrafię.
1
@NeroTFP1 i to jest właśnie problem, bo każdy wie, że Eurowizja nie ma za dużo wspólnego z muzyką, co zresztą wiedziała Viki Gabor i za to szacunek dla niej.
Natomiast reszta podeszła poważnie do tematu i oceniała WYŁĄCZNIE aspekt muzyczny. Obiektywnie. Świetnie zaśpiewane, a utwór też w sumie spoko. Aczkolwiek mi by ręka nie pozwoliła dać wyższego miejsca niż 24.
2
@NeroTFP1 to bujaj torbę.
0
@NeroTFP1 Panie Stasiu, proszę oddać obywatelstwo
0
@NeroTFP1
No to szacun dla Gabor, bo jako jedyna pokazala klase. Juz pomijac aspekt polityczny, to zeby jeszcze chociaz ta piosenka bronila sie jakos muzycznie jak chocby Unicorn, to jeszcze mozna by to bylo jakos zrozumiec, a tak coz... Ci co umiescili ta piosenke na miejscach 1-3 to albo cos dostali pod stolem od izraela albo maja korzenie zydowskie. Innej opcji nie widze.
0
@NeroTFP1 Mnie to bardziej szokują życiorysy tych jurorów, bardziej przystające do jury dni Mrągowa a nie takiego konkursu, przyjmując że to wciąż konkurs muzyczny.