- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 907 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 907 Culés
4
Ciekawe czy nie odwołają GP Bahrajnu i Arabii Saudyjskiej w związku z sytuacją na Bliskim Wschodzie?
@MichuZ44 @Popitek12 @Kessie @Bykunn @Chaoss @michal26 @RafiVeB @Pawlik321
0
@mekston @Eklerek pewnie wie
1
@mekston W teorii jest miesiąc do obu tych gp, ale pewnie jak nic sie nie zmieni to odwołają. Ciekawe co z zawodnikami co grali turniej w Dubaju i doszli do pófinału/finału czy dotrą na IW;
0
@mekston no zależnie jak się sytuacja rozwinie tzn jak bardzo Iran będzie chciał się odgryźć. Uważam że sa bardzo zagrożone
0
@mekston Przecież był incydent w trakcie GP w Arabii z rakietą która uderzyła nie tak daleko od toru i niczego nie odwołali XD
https://www.sport.pl/F1/7,96296,28264985,nagle-kibice-podczas-treningu-przed-gp-f1-zobaczyli-kleby-dymu.html
1
@Eklerek trochę inna skala. To był incydent terrorystyczny
1
@Bykunn Tydzień i ludzie zapomną o tym Iranie
1
@gumaz nie oznaczyli go :/
0
@Eklerek też tak myślę.
0
@Eklerek nie no wiadomo że w Europie to ogólnie ludzie mają w nosie. Ale jeśli po całym regionie zaczną walić rakietami i dronami to tam nikt o tym nie zapomni. Nie twierdzę że tak będzie, ale może być
0
@Eklerek pamiętam ale to byla jednak inna sytuacja
Jest jeszcze troche czasu ale gdyby np za tydzien mialo byc to mysle ze by odwołali