- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 576 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 576 Culés
2
Ostatnio sporo informacji pojawia się o transferze obrońcy najwyższego kalibru. I teraz powoli staje się oczywiste, że wart będzie każdych pieniędzy.Z całym szacunkiem, ale z kadrą w postaci Duńczyka, Araujo, Cubarsiego, Erica czy Martina my w Europie nie mamy czego szukać. To musi być ktoś kto na dzień dobry wejdzie i złapie za pysk całą linię obrony. Nie wiem kto...
0
@czarny20 Schloterbeck, Bastoni, Gvardio, Saliba.. oczywiście wymieniam piłkarzy nie biorąc pod uwagę finansów.
1
@czarny20 Może Pau Torres? Może to być śmieszne ale gość jest idealnym liderem przy którym Cubarsi nam zakwitnie. Ich duet mógłby być świetny. Cubarsi potrzebuje obok siebie doświadczonego lidera, ktorym jest Pau Torres.
0
@Messibestplayerintheworld Dla mnie żaden z nich nie daje takich gwarancji. My musimy wydrzeć kogoś z topu, za gruby hajs. Tu nie może być półśrodków. Laporta niech nerkę sprzeda, ale kasę musi znaleźć...
0
@czarny20 to kto? ja wymieniłem najlepszych obrońców na świecie wg. mnie.
0
@Kapitan9 Pau niestety też jest kontuzjogenny + wolny. Ale same umiejetności ma ogromne, nie wiem czemu Barca nie chciała go brać z Villarrealu.
0
@Messibestplayerintheworld Nie wiem kogo Flick by chciał, mi też za to nie płacą jakoś specjalnie żebym znał rynek:)) Upamecano? Ja też bym na siłę się nie upierał koniecznie przy środkowym obrońcy tylko jeśli się da, to targać trzeba prawego i lewego, w klimacie np Hakimiego
0
@PietrasCoelho Co prawda to prawda, ale Inigo też był i wolny i łapał często kontuzje, a gdy wszedl w formę to szybkość nie przeszkadzała a kontuzji nawet nie było.
0
@Kapitan9 zgadzam się