- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
18
Zaczyna się grudzień, Barca jest liderem, wrócił Raphinha, barszczyk, karpik, pierogi, sernik i inne pyszności już niedługo. Dobrze jest.
1
@NeroTFP1 zapomniałeś o makowcu ;)
2
@NeroTFP1 A jak tam sprzedaż książki w ogóle? Kasa wpływa? Jak to wygląda?
2
@Zoker
Tak, sprzedaje się i wpływa. Niemniej zasady są takie, że księgarnie z wydawnictwem rozliczają się trzy miesiące po danym miesiącu. Czyli za maj pieniądze z wydawnictwa dostaję we wrześniu (bo jeszcze miesiąc, który ma wydawnictwo na wypłacenie), za czerwiec w październiku, za lipiec w listopadzie, itd. Oprócz... Empiku. Empik ma takie zasady, że rozlicza się z autorami dopiero rok po premierze, dlatego dopiero w maju 2026 dowiem się, ile sprzedałem za maj w samym Empiku (zarówno tym stacjonarnym jak i internetowym). A z racji tego, że Empik jest niestety (albo i stety) najpopularniejszy, to po prostu w maju 2026 potraktuję to jako dodatkowy i niespodziewany przelew :D