- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 762 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 762 Culés
4
@July_6_BcN zdenerwowała się na @Luciano99 za zostawione puste butelki w piwnicy i garażu
4
@Laminedependencia Porządek musi być. Nie dość, że zrobił imprezę u mnie na chacie i ani mi za to nie zapłacił, ani mnie nawet nie zaprosił, to jeszcze syf po sobie zostawił.
3
@July_6_BcN Zaprosił Cię bo widziałem jak siedzisz na kolanach u @Kessie
Ale Twój stan był raczej wskazujący, więc możesz nie pamiętać
5
@July_6_BcN Byku, nie u Ciebie na chacie, tylko u mnie na poddaszu, które ode mnie wynajmujesz i nie Tobie ma zapłacić tylko mi za mandat. To już kuny były mniej uciążliwe niż Wasza banda.
1
@Martwy jesteś pewien, że to nie była @Jula i kula albo jakaś inna typiara? Bo ja jestem na antybiotyku aktualnie, więc nie piję xddd
@Kozinho. Bierzesz za ten mandat prowizję x2 i dzielimy się nią po połowie ;)
1
@Kozinho. Dobrze, że nie przyszła @jowita bo by się dopiero działo.
@July_6_BcN Aaa no widzisz to może ten antybiotyk tak zadziałał.
1
@Martwy ja już mówiłam, żebyście sobie darowali wszelkie insynuacje odnośnie mnie i tego inżyniera subsaharyjskiego, bo zacznę Was zgłaszać za nękanie…
1
@July_6_BcN to zacznij przyprowadzać wypłacalnych „kolegów”, bo z tych nie odzyskamy @Kasy
1
@Kozinho. Żeby to jeszcze byli moi koledzy… może jak ktoś dzwoni do domofonu, to nie wierz im na słowo, tylko najpierw pytaj czy możesz wpuścić, bo potem do mnie pretensja, że Cię kilku pasjonatów alkoholu tanio zbajerowało xddd
1
@July_6_BcN wołałem jak się spotykałaś z Kesiorem. Chociaż był spokój, a gość w domu inteligentny, oczytany i mile widziany.
2
@Kozinho. Tylko jakoś ja nie wolałam xd